Зазвичай робота Junior контролюється більш досвідченими інженерами. Компенсація може варіюватися від 600$ до 1100$ на місяць. Існує безліч поглядів на те, які навички потрібні QA Engineer, але часто вони формуються на основі власного досвіду в певній компанії та сфері бізнесу. По-друге, розробка тестових сценаріїв (тестів). Важливо описати всі сценарії, за якими кінцеві користувачі продукту будуть або потенційно можуть із ним взаємодіяти. — Завжди потрібно йти за своїми мріями і досягати поставлених цілей.

На додачу до цього у мене була мотивація, адже я на 3 місяці переїхав до Ужгорода, щоб відвідувати саме ці курси. Продовжував працювати віддалено, а вечорами — відвідував лекції. Спробувати свої сили може кожен, хто хоча б на початковому рівні володіє розумінням принципів роботи комп’ютерів. У Кремнієвій долині, наприклад, на стажуванні після школи QA в середньому платять $15-25 за годину. Junior Manual QA отримуватиме $30-40 на годину.

Як Qa Boot Camp Допомагає Стати It

Крім того, щодня я відсилала резюме з cover letter мінімум у 10 компаній. Приблизно три компанії з 10 мені передзвонювали та призначали телефонну співбесіду з рекрутером. Наступний етап — відеоінтерв’ю з менеджером. Далі — власне співбесіда з усіма членами команди в офісі. Зазвичай така співбесіда триває від чотирьох до шести годин і передбачає ланч із командою та безліч різних завдань.

  • Дізнатися, що потрібно покращити, що почитати, чого додатково навчитися.
  • Я почала роботу в SimCorp із 500$, а зараз стартова зарплата для QA-інженерів зросла майже вдвічі — і це ще не межа.
  • Зазвичай робочий процес містить наступні складові.
  • Здебільшого така зарплата у досвідченого Automation QA.
  • Я це успішно пройшов — і повернувся у Вінницю, щоб приєднатися до команди тестувальників у цьому локальному офісі компанії.

Олеся Готра 16 років працювала в індустрії краси, з них 10 років вела курси манікюру у своєму навчальному центрі, а також керувала власним салоном. З часом відчула, що в Ужгороді, в регіоні, досягнула професійної стелі, навіть вичерпала себе. Відтак, маючи налагоджену справу, а також дитину, яку виховує самотужки, подалася в ІТ. «Я щодня із задоволенням приходжу на роботу, я дійсно отримую від неї задоволення, і це не просто слова, адже бачу результат своїх зусиль.

Михайло Глеба, Senior Qa Engineer, Учасник Qa Boot Camp

Вміння знаходити підхід і отримувати потрібну інформацію, адже продуктивне спілкування в середині колективу допомагає створити якісний продукт і вкластися в дедлайн проекту. ІТ-сфера постійно розвивається створюючи нові продукти, які потребують перевірки до того, як вийти на ринок, щоб користувач отримав якісний продукт. В основному якість продукту залежить від Quality Assurance Engineer . Хлопець швидко досягнув стелі у деревообробній галузі, а реклама зазнавала криз. Він звільнився з деревопідприємства і завдяки мотиваційній підтримці найкращого друга активно зацікавився ІТ. Підписався на всі можливі ІТ-спільноти в інтернеті, відвідував ІТ-івенти і на одному з них дізнався про Astound Commerce.

Що має вміти QA Engineer

Це були звичайні сайти з пошуку роботи, наприклад, Monster.com. Відгуків я там бачив мало, а роботодавці https://wizardsdev.com/ дуже рідко відписували. Тому перейшов на LinkedIn, він працює в цьому плані набагато краще.

Карєрні Перспективи: Як І Куди Може Рости Qa Automation Engineer

Я не вважаю, що тестувальники мають малі перспективи. Якщо взяти за приклад Google, Facebook, то найбільш оплачувана посада у сфері розробки ПЗ — це SDET. Зарплати залежать від штату, це стосується не лише ІТ. У Каліфорнії середня зарплата QA — $120 тисяч на рік. Обговорення планів і деталей роботи над функціоналом. Розуміти кінцевого користувача, його потреби й побажання та навіть знати, що конкретно йому може не сподобатись, — одна з вершин, до якої має прагнути кожен такий фахівець.

Візу я мала давно, бо літала сюди кілька разів у відпустку — подорожувала, відвідувала друзів. Коли вивчаєш щось нове, виникає відчуття розгубленості, оскільки різні інтернет ресурси подають одну інформацію по-різному. Вінницька ІТ-Академія рекомендує обрати спеціалізований курс Manual QA. Викладачі-практики з багаторічним досвідом допоможуть систематизувати знання, а практика на реальних проєктах закріпить результат від отриманих теоретичних знань. Протягом навчального періоду ви отримаєте повний комплекс знань та навиків, необхідних для кваліфікованої роботи Manual QA Engineer.

Антон Жмурко, Junior Qa Engineer В Astound Commerce Протягом Останніх Півроку

Це — інтенсивний курс підготовки з основ тестування програмного забезпечення для фахівців-початківців, хто збираються розпочати кар’єру в IT. Михайло Глеба ще студентом УжНУ почав працювати в банку, близько восьми років займався наданням широкого спектру банківських послуг для фізичних та юридичних осіб. Була стабільність і впевненість, проте в певний період процеси стали вкрай рутинними, щодня – “день бабака”. Тож у 29 років, коли все налагоджено, Міша вирішив кардинально змінити життя. Це фахівець, який може виконувати деякі задачі самостійно, а деякі — за допомогою інших.

Ваш Коментар Необов’язково:

Тебе оцінюють не тільки як спеціаліста, а і як особистість. В підсумку з однією компанією з 10, до яких подавала резюме, я доходила до фінальної співбесіди. Тому важливо кожного дня надсилати резюме знову і знову та продовжувати вчитись, інакше можна розчаруватись у своїх силах і здатись. Це тривало місяць, далі я отримала офер від однієї компанії. Для QA Engineer існує достатня кількість напрямків розвитку. Розпочавши з позиції початківця , з часом покращивши свої професійні навички, можна “дорости” до middle QA, а потім до senior QA.

«У мене було трохи вільного часу та творчий ентузіазм, і я почав створювати сайт для своїх фотографій на базі вже існуючих шаблонів, самостійно удосконалюючи його. Ось так, просто Вакансія Middle QA Automation Engineer для себе, я і познайомився із фронтенд-розробкою. Згодом моє резюме фронтенд-девелопера потрапило в Astound, але на той час в мене не було досвіду на відкриті позиції.

У 2015 році Олеся помітила, як на ринку пропозицій почала активно вирізнятися професія тестувальника в ІТ , її ще тоді це надихнуло. Подеколи вона щось вивчала в цьому напрямку, проте несистемно, адже перебувала в декреті, займалася власним бізнесом. Тим не менше, мрія про ІТ зародилася, впевнено вкорінилася і одного дня спрацював каталізатор, який змінив життя Олесі. Стався карантин 2020-го, за який багато переосмислилося, у закритих стінах викристалізувалось чітке рішення податися у нову професію і стати тестувальницею в ІТ. У цьому спецпроєкті ми розповімо 5 історій випускників QA Boot Camp в Ужгороді (QA – Quality Assurance, це напрямок тестування із якості рішень). Після успішного завершення програми різних років навчання вони ввійшли до команди Astound Commerce, стали інженерами з тестування якості .

Leave a Reply

Your email address will not be published.